tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

Why did the civil rights movement accelerate after world war 2?
Carolyn is trying to identify the work performed and the working conditions of a research analyst at acme global. since so much of the work is done inside the a
Choose the correct conjugation of the verb Nous ____ notre nouvelle vouiture A.) choisissons B.) choisissez C.) choisissent D.) choisis
Jason and Jenny are out on a lunch date. Jason gives Jenny a bouquet that has 4 roses, 3 carnations, and 4 orchids. They decide that Jenny gets to choose their
One-Half cup of black provides 15% of the potassium you need daily. You must get the remaining 2890 milligrams from other sources. How many milligrams of potass
The electrolyte in a typical wet storage cell or battery is a mixture of water and
Chef and cook positive or negative connotation
Jerry`s___ cooking is the best! Mothers Mother`s Mothers`
Which english colony was a haven for catholics in north america?
Name 3 duties of the Ohio Secretary of State