ayannasmith12 ayannasmith12
  • 04-04-2020
  • Mathematics
contestada

261 candy bars cost $87.

Respuesta :

eukalim
eukalim eukalim
  • 04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439 laney3439
  • 04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link

Otras preguntas

lying quad stretches are an effective static stretching for runners because they
You flip a fair coin What is P(heads) If necessary, round your answer to 2 decimal places Will award brainliest
These type of power plants are virtually pollution free
A "b" value of less than 1 produces a graph with exponential decay
Only some directors or producers write their own screenplays. how do other directors or producers obtain screenplays
Which themes are common in Carson McCullers's works?
These diagrams represent: 1. SAA congruence 2. SAS congruence 3. AAA congruence 4. ASA congruence
The Patient's Bill of Rights advocates an individual's (or legal representative's) rights to make decisions about the plan of care.true or false?
A cable television company had 8500 subscribers in a suburban community. The company offers two premium channels, A and b. If 2450 subscribers receive channel
Is intelligence can be inherited or not? why?