chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

what is the theory that species evolve quickly over a short period of times
A formal essay is never used in magazines. a. True b. False
is a ratio always, sometimes, or never a rate? thank you!
5.Macy measured the mass of a 69.3 g mouse at 70.0 g. Eli measured the mass of a 3867 kg elephant at 3900 kilograms. Macy's error was 70-69.3 = 0.7 g-- about ha
A monopolist's goal is to _____. lose money just cover costs maximize profits
What is 2 plus 2? Hghhhgghbbhghnbgghghh
Simplify (x^2 + 16)(x^2 – 16)= ? a. x^4 + 32 b. x^4 + 256 c. x^4 – 256 d. x^4 – 32
how much does 6 go into 7
What did the British North America Act accomplish
Determine the HCF of 36 and 96