getrecktboi930
getrecktboi930 getrecktboi930
  • 03-11-2020
  • Arts
contestada

I rly need help I’m struggling on this!

I rly need help Im struggling on this class=

Respuesta :

edgumacation
edgumacation edgumacation
  • 03-11-2020

Answer:

cow

Explanation:

So a zebu is a type of cow (im pretty sure)

so that would be another word you could replace and put there

aka a synonym!

hope this helped!

~Brianna/edgumacation

Answer Link

Otras preguntas

Jaoquin has 24 dollars he used 5/8 of his money to buy a pair of jeans how much money did joaquin spend on jeans?
Who established the Civilian Conservation corps?
what is the name of the time period when the roman rulers brought peace and wealth to the mediterranean region
Harold rented a steam cleaner to clean his carpets. There was a charge for cleaning solution and a daily rental charge for three days. The total bill was $83.
The universe is believed to have been form from a very dense fireball billions of years ago.
Find both unit rates. $96.88 for 8 pizzas A. $12.11/pizza and about 0.08 pizza/dollar B. 12.11 pizza/dollar and about $0.08/pizza C. $96.88/pizza and about
How do I stop a panic attack?
simplify (5x + 8) - (-4 × -2)
Stem cells may prove useful in the treatment of Type 1 diabetes because
What is the BEST synonym for the word bombastic?