Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

What is group discussion explain with example?
Michaela has h hair ties. Michaela's sister has triple the number of hair ties that Michaela has . Choose the expression that shows how many hair bows Michaela
From the cool wells of the midnight air my spirit drank repose; the fountain of perpetual peace flows there, - from those deep wells flows. 8. where does this f
What is 4 times the power of 4?
What is group discussion explain with example?
What did Jim sell to get the combs in the Gift of Magi?
Kimmy has 2 bags of candy. one of the bags has 4 2/3 pounds of candy and the other bag has 3 7/9 pounds of candy. she is going to split the candy evenly with 2
6. Suppose that we are designing a completely randomized block design with 120 subjects, where the subjects are divided into two blocks of equal size. In this e
Short answer question: Who was Theodora? What civilization is she from? What are some things she did in her position of power?
Short answer question: Who was Theodora? What civilization is she from? What are some things she did in her position of power?