w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

need help asap 8 points
Why did plantation owners turn to enslaved africans as a labor force?
3m involves its customers in the process of developing new products. in this way, it can benefit from current customers' insights and develop new products that
The overall cost of carpet and installation from a particular company is represented by the function, where x represents the square footage of the carpet. P(
What is the branch of science that examines the interrelationships of living things?
Which colour in the spectrum has the largest refractive index?
Research questions such as why fairy tales often begin with a mother's death are an example of the analysis of media content stemming from gramsci's work and kn
Secretions from the skin, such as sweat, protect the body because they
calculate the work done when a 10 N force pushes against a cart 4.0 m
[tex](y - 1) ^{2} [/tex]