aieshahamid7 aieshahamid7
  • 02-01-2021
  • Mathematics
contestada

i need help with this ?

i need help with this class=

Respuesta :

xenia168
xenia168 xenia168
  • 02-01-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

You didn't post the question!!

Domain: [ - 6, 3 )

Range: [ - 4, - 9 ]

Answer Link

Otras preguntas

Give the answer and explanation/ equation. Toilet paper is sold in cases of 36 rolls for $14.99. What is the price per roll (unit cost)?
There are 8 girls and 12 boys on the play gruond what is the ratio
Which of the following best explains why air pollution that was once blamed for global cooling is now considered responsible for global warming? a. Pollution be
what is the prefix of dictator and the meaning
Which quantity is proportional to 12⁄15? Check all that are true. 4⁄5 24⁄10 16⁄20 36⁄75 16⁄5
assuming x=0 and y=0, what is the quotient of 24^6y^2 + 16x^4y^3 + 8x^2y^4 ------
Distribute 4 (3x + 7) 1. 7x + 7 2. 12x + 7 3. 7x + 28 4. 12x + 28
Help with this please
Which phrase correctly completes this conversation? Manuela: El restaurante La Hacienda es el mejor de la ciudad. Ricardo: Es verdad. Sirve _____
Fred is working in the garage and needs to power an extra light to work on a project that requires him to use many sharp tools. The only outlet that is not in