144003086 144003086
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

How could you use the graph to figure how muchi t would cost for 11 pounds ?

Respuesta :

Bubba114
Bubba114 Bubba114
  • 04-03-2021

Answer:

where is the graph

Step-by-step explanation:

I need the graph to do the problem

Answer Link

Otras preguntas

Which is the equation of the line that passes through the points [4/5,1/5] and [1/2,3/2]?
Which country's culture had the greatest effect on the language and religion of Australia? France, great Britain, or united states
Problem Solving Strategy Categories Drawing a picture Making a Table Working Backwards Looking for a Pattern
Choose the TRUE statements. The absolute value of a number 35 units to the left of zero on a number line is 35. The absolute value of a number 49 units to the l
PLEASE HELP WITH THESE!! THANK U SOOO MUCH!!
what is webmail? and also what is the disadvantage of using email?
8. What atom is a noble gas in group 18, row 4? A. Ar B. Kr C. Ne D. Rn
at least two hundred words discuss okonkwo's relationship to his father and the themes it reveals​
What is 144 in exponential form? A) 212 B) 27 C) 43 D) 122
Allie and Evelyn share a pizza and split the cost. They each pay $7.74. Which of the following equations can be used to find the cost of the pizza? 2p = 7.74 7.