isaac4360 isaac4360
  • 03-04-2021
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!! I’ll mark you as brainliest!!!!

Please help Ill mark you as brainliest class=

Respuesta :

aidanbaldobino
aidanbaldobino aidanbaldobino
  • 03-04-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

To solve this problem you need to add up all the expenses after this you divide by 12 to figure out how much they will all cost per month

Answer Link

Otras preguntas

How many fractions are equalavent to 4/5
Some people get less REM sleep than normal because of their schedules. Once these people are able to sleep on a normal schedule again, what happens to their REM
2 equivalent fractions of 15/125
Which word in the sentence is an appositive? My friend Bill has a beautiful Irish setter. A. setter B. beautiful C. friend D. Bill
Apartment A rents for $600 per month and includes heat and electric. Apartment B rents for $400 per month but heat and electric are not included. Electric avera
why do some recipes have high altitude directions?
The $150 dollar surfboards are on sale for 30% off. What is the sale price of the surfboard.
Sleep and meditation are examples of a. altered states of consciousness. c. meditation. b. circadian rhythms. d. hallucinations.
Before the United States became a country, how many British colonies existed in North America? 25 50 3 13
Let W be a point between points U and V on . If UV = 13, UW = 2y – 9, and WV = y – 5, solve for y.