5023373 5023373
  • 01-12-2021
  • Mathematics
contestada

If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $

Respuesta :

bellie140
bellie140 bellie140
  • 01-12-2021

Answer:

0.18

Step-by-step explanation:

Answer Link
lmei92234
lmei92234 lmei92234
  • 01-12-2021
0.18


Do it step by step
Answer Link

Otras preguntas

Who says the following and why? Excuse the straight question... Are you a man of good character where women are concerned? Pickering is making sure Higgins has
as you increase the temperature of a solute it's solubility​
Solve the inequality: 3x-3<9 5x+2<32
Production costs of producing one more unit of output are called
Distinguish between structural and optical isomers in carbohydrates, describing examples of each.
The Lancaster City Police Department has a protocol for responding to reports of exual assault that includes contacting the local rap crisis center to support v
Arrange the Allies’ victories in the Pacific war in the order in which they happened. destruction of Hiroshima liberation of Philippines victory at Iwo Jima vic
how many genes must interact to produce a trait​
Read the following statements that describe an HIV infection. What is the correct order in which they occur? 1) Viral DNA enters nucleus and inserts itself int
Jolene is graduating from high school in May. She received this offer from a university. Financial Analysis for University Costs per Year Financial Aid Packa