ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

A wastewater treatment plant treats 20 MGD of wastewater containing 950 mg/L of suspended solids in a primary clarifier that has a 20% suspended solids removal
Order the numbers from least to greatest. Put the lowest number on the left. 2.63 2.361 2.631​
What is the energy transformation from wind to usable energy
PLSSSS HELP. I NEED ANSWERS TO THIS PLS, NO LINK IM BBEGGING
Question: Is it possible for a teacher to be personally upright but personally unethical?Please help! ​
Frank must choose a number between 67 and 113 that is a multiple of 3,4 and 9 . Write all the numbers that he could choose.
je suis si belle et mignonne
PLZZZZ HELP ME! Marcus has a box that is 4 1/2 feet long, 1/2 foot wide, and the 2 feet high. What is the volume of the box?
pls help me on this question and noo linkss plz
1. Why is living in a democracy difficult? A.Because so many people live in a democracy. B.Because there are so many laws and rules. C.Because there are too man