HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

what is the meaning of woe​
What is the value of c that makes this equation a perfect square trinomial x^2+6x+c=13+c
Expalin two advantages of Marginal Costing.
HELP ME!!!!! im lost......There are 25% more 7th graders than 6th graders in band. If there are 135 total 6th and 7th graders in the school band, how many 6th g
Rewrite the sentence using the word in parentheses: The manager said he was extremely confident that his team could cope with the challenges ahead. (EVERY) The
plz help.... ...... .......​
i really need help with these questions
(1) whywas Andre unhappy?​
compare and contrast the atomic structures of helium and lithium at room temperature
Select the correct answer. Which highlighted word is a preposition? Don't fall into that hole! OA fall B. into C. that