chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

is y+15=30,y=20 true or false?​
. Me dicen que la isla de Margarita es un lugar que enter answer (ofrecer) un poco de todo para el turista. Buscamos un lugar donde nosotros enter answer (t
The knobby region of a long bone at the end that is farthest from the trunk is the.
Mama observes the following at the end of the play: Select one: a. Walter came into his manhood. b. She secretly feels proud of saying she can’t do anything wit
Assume that the notation (a,r,s,t) means multiply q and r, then add the product to s and (2,6,4,8)+(4,7,2,6)? Please show work and choose one of the choices lik
Prompt Poverty is a social problem that affects every nation in the world. What are your suggestions and ideas as to how to help people overcome poverty? Use t
Given line AC is tangent to circle O. If m(arc BY)= 44, enter the m∠YAC. (The figure is not drawn to scale.)
please help!!!! picture below
A new building is formed by a square prism with a square pyramid on top. The base has an edge length of 60 feet, and the height of the prism is 150 feet. The he
What are 2 ways to send a message to your client when signed in as an accountant user?.