Kimmie2019
Kimmie2019 Kimmie2019
  • 01-03-2020
  • Mathematics
contestada

This is hard help is needed

This is hard help is needed class=

Respuesta :

babykayla414
babykayla414 babykayla414
  • 01-03-2020
You have to graph the first one so you would do total cost=1.25*lb
Answer Link

Otras preguntas

if x-y=9,x²+y²=27,then xy=?​
Can a person love their home and still have problems with things that happen there? Describe a time when you experienced this. Explain your response in at least
find x and y!!!!!!!!!!
Which is an example of bias
1, 4, 9, 16, 25, 36. what is the special name given to these numbers?​
At the grocery store, almonds ore on soe for $3.8 per pound What is the price of 4.5pounds??
Find the number that belongs in the green box. Round your answer to the nearest tenth.
PLEASE HELP!!!!!!!A storekeeper increased the price of hats by 5%. If the price of a hat (after the increase) is $33.60, what is the original price? and Explain
look at the screen shot pls
What body systems are required to become a successful runner